Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


mohl bych

mohl bych napsat, že se včera nic nedělo…

Ale kecal bych. Auto jsem dal do bazaru, kde mi borec řekl, že maximálně z toho bude 10 000 Kč. A víte co? Už je mi to úplně jedno. Kašlu na to a auto jsem tam nechal. Aspoň přestanu myslet na to, že mu dali botičku nebo ho zase odtáhli.


Hned po tom, co jsem vyřídil auto, jsem se vydal vyfotit barák jednoho druha jedné ze soutěžících Big Brothera. Než se setmělo úplně, stihnul jsem vyfotit i barák její maminky (bylo to na čas 1-2 sekundy bez stativu, naštěstí se dalo opřít o plakátovací plochu). Ano, opět jsem zaprodal duši ďáblu. Občas to připomíná adrenalinové sporty. Dostal jsem nejen na focení, ale i na zjištění nějakých informací jen 22 hodin. S hlavním aktérem jsem již mluvil, slíbil že se včas ozve. Uvidíme. Jinak jsem se včera poprvé podíval na kousek Big Brothera a dost mě to nudilo teda. Losování klíčů mi přišlo o dost méně emotivní jako volba na vyřazení ve Vyvolených. Ok, slibuju že slova jako „reality show“ budu používat na blogu méně. Každopádně se počet cigaret za včerejšek silně zvýšil. Nevím proč, ale když si hraju na detektiva, jde spotřeba nikotinu nahoru.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Čtvrtek, 22. září 2005, 6:46

Publikováno v BLOG


Komentáře

Jeden komentář: “mohl bych”

  1. juan napsal:

    Haha, vypada to ze archetyp detektiva, jak ho vymysleli Chandler s Hammettem je neco vic nez "vymysl" :) dobrej postreh, fakt jo :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *