dnes dokončím, co jsem započal před týdnem…
Rozpis dnešního dne je velmi jednoduchý. Dojet do Prahy, udělat pár obrázků a pak se až do půlky odpoledne flákat po Praze. Nic, co bych nezvládnul.
Včera se mi ten den bez nikotinu moc nepovedl. První cigareta v 6:06 na zastávce. Pak jsem vydržel až do 15:10 (protože jsem neměl cigarety). Druhá cigareta mi opravdu nechutnala, byla odporná. Třetí cigareta v 18:45 mi už zase chutnala a poslední kousek jsem si dal zhruba v 20:00. Protože jsem optimista, budu to brát jako úspěch. Pokud mi jedna krabička vydrží na 4 dny místo na jeden, bude mi to ke štěstí stačit.
Jinak byl včerejšek poměrně nudný. Do 7. nebe na chillout jsem nešel, z neznámého důvodu se mi ozval ex-Andílek (vypadá to na velké skvrny na slunci, protože během týdne to byl druhý). Pokoušel se o nezávazný rozhovor, alespoň to tak ze začátku mohlo vypadat, ale pak mi začal vykládat o tom, že jsem měl jen focení a kamarády, tak jsem mu řekl upřímně, že teprve po rozchodu jsem zjistil jeho jednoduchost (která je značná). Pak už se neozval, což mi celkem vyhovovalo. Vzal jsem si třezalku a večer jsem odnesl Peťanovi z Tuzexxu nějaké CD. Vypadá to, že kluci jsou šílení a půjdou do toho znova. Vypadá to, že na jubilejním dvacátém COSMIXu budou opět dvě stage. Zbytek je ve hvězdách, stejně jako místo konání, ale je docela možné, že zkusíme najít něco blíž srdci Brna. V Tescu jsem pak koupil sůl a kečup a sjel jsem si doma záznam z dnešních Vyvolených. Poměrně drsně se odhalila Monika, když pozdravovala tátu idiota a strýce co ji chtěl znásilnit. Věra nejdřív Vladka nemusela, pak mu řekla, že je jediný kdo ji rozumí. Samozřejmě, že ani ona tam, stejně jako Petr, není pro peníze, ale jenom potřebuje „provařit xicht“. Proč vlastně Prima vypisuje tak velké ceny, když nikomu o ty prachy nejde?
Mimochodem hlášku dne má opět na svědomí Vlado, který stejně jako ostatní musel trpět to, že Věrka měla chuť si povídat s Wendy do 3 hodin do rána a na ostatní kašlali. „Michale prosím tě vstaň, jednu udus, druhou uškrť. Prosím…“, mě rozesmálo nahlas.
to je puvabny :)
posledni dny vidis vyvoleny castejs nez ja…